šatník exteriér č.1

Šatníky

Pochôdzne šatníky so samostatným vstupom a efektívne rozmiestnenými policovými systémami predstavujú moderné riešenie úložných priestorov. Aj vďaka nim budete mať v dome vždy poriadok a pritom všetko potrebné poruke.

šatník interiér č.2

Šatníky na mieru

Ak zariaďujete nový dom alebo plánujete rekonštrukciu, šatník určite stojí za zváženie. Vďaka svojim výhodám vás totiž dokáže odbremeniť nielen od neporiadku.

Pokiaľ uprednostňujete vzdušnejšie úložné priestory a miesta v dome máte dostatok, šatník na mieru je ideálnym riešením. Rovnako ako vstavanú skriňu, aj šatník si môžete vyskladať podľa svojich predstáv – od materiálov, cez rozloženie až po doplnky. Plánovať detaily je pritom vhodné skôr ako postavíte jeho obvodové múry.

Ak neviete ako na to, radi vám poradíme.

šatník exteriér č.2

Šatníky na mieru od Doorweb

  • murovaný šatník – klasická murovaná miestnosť s interiérovými dverami
  • šatník na spôsob vstavanej skrine - predstavuje kombináciu miestnosti s posuvnými dverami vstavanej skrine

Váš vstavaný šatník vám navrhneme a zrealizujeme rovnako kompletne ako vstavané skrine – korpus, interiér aj dverový profilový systém.

Online návrhár pre šatníky od Doorweb vám pomôže nielen s priestorovým vybavením, ale aj technický a materiálovým prevedením.

šatník interiér č.2

Výhody šatníka na mieru

Pokiaľ stále váhate, či je pre vašu situáciu vhodnejší šatník alebo vstavaná skriňa, spíšte si výhody oboch variantov. Tu sú výhody, ktoré vám ponúka šatník:

  • viac miestností, menej nábytku – šatník sám o sebe je miestnosťou navyše. Zato táto miestnosť vás odbremení od nábytku či vybavenia ako sú skrine, vešiaky, police a iné, ktoré potrebujete v prípade, že šatník nemáte.
  • viac priestoru bez obmedzení – šatník či šatníková skriňa ako samostatná miestnosť obsahuje nielen police, ale aj pochôdzny priestor, voľný od podlahy po strop, ktorý v prípade potreby uskladní aj objemnejšie veci ako dosku na žehlenie, kôš s prádlom, vysávač a mnohé iné.
  • útočisko nielen pre skladovanie – ale aj iné činnosti súvisiace s obliekaním, prezliekaním, či prípravami oblečenia a zovňajšku. Zrkadlo v šatníku je priam nevyhnutnosť, ktorá vás odbremení od zariadenia ďalšej kúpeľne.
  • všetko po ruke – už od dverí vám šatník ponúka globálny prehľad a nadhľad nad všetkým, čo ukrýva. Pri efektívnom rozložení políc, zásuviek a závesných programov je jednoduché nájsť čokoľvek.
  • bez sezónnej migrácie – kým veci v klasickej skrini väčšinou meníme a prehadzujeme do menej používaných priestorov spolu so zmenou sezóny, v šatníku môžete skladovať všetko po celý rok s minimálnymi úpravami.
  • cenová efektívnosť – šatník či šatníková skriňa si okrem jednoduchého policového korpusu a niekoľkých vnútorných závesných či zásuvkových systémov nevyžaduje cenovo náročnejšie úpravy. Preto je šatník v porovnaní so vstavanou skriňou cenovo menej náročným variantom.

Oplatí sa vám získať uvedené výhody šatníka alebo uprednostníte vstavané skrine?

Ak ste sa rozhodli pre šatník, kontaktujte nás ,radi vám navrhneme vhodný šatník na mieru.